Macbook sahibi herkes için güzel bir haberimiz var. Artık kullanılmayan macbooklar 2. el bilgisayar alan yerler tarafından satın alınıyor. Bugüne kadar kullanmadığınız macbook bir kenarda durduysa, ya da bir üst model macbook almak istiyorsanız sizde  macbook alan yerler ile iletişime geçebilirsiniz. Bir ürünü kullanmıyorsanız neden bir köşede beklemek yerine nakite dönüşmesin? Hem de hak ettiği fiyatlara satılabilecekken. Biliyoruz ki bilgisayarınızı satmak konusunda bazen endişelenebiliyorsunuz. Çünkü firmalar tarafından kandırılmaktan, ürününüzün ederinin altında satılmasından korkuyorsunuz. Size bahsedeceğim ikinci el Macbook alan yerler olan firma kendi deneyimlerim ve yakınlarımın deneyimleriyle güvenerek satış yaptığımız bir firmadır.

Bilgisayar alan yerler arasında en popüleri olan bu firma satmak istediğiniz bilgisayarın modeli ve hafıza özelliğine bakarak bir değerlendirme yapıyor. Tabii ki bilgisayarınızda bulunan hasarlar, ne kadar süredir kullanıldığı vb.de değerlendirmeye alınıyor. Tüm bunlara göre yetkili kişi bilgisayarınız için bir fiyat çıkarıyor. Firmaya Macbook pro alan yerler arasında en iyisi dememizin bir nedeni de bilgisayarınızla ilgilenen kişilerin bilgisayarlar konusunda uzman olması ve bilinçli bir şekilde bilgisayarınıza fiyat biçmesi. Bu avantaj biz satıcıların mağdur olmasını da engelliyor.

2. El Bilgisayar Alan Yerler

2. el bilgisayar alan yerler için bir araştırma yapıyorsanız size bahsettiğimiz firmanın Macbook pro, Macbook air, İmac gibi farklı apple markalı bilgisayarları da satın aldığını hatırlatalım. Bir apple bilgisayarı satarken uzun uzun Macbook air alan yerler, İmac alan yerler gibi araştırmalar yapmanıza gerek yok. Tek bir firma tüm kullanılmayan bilgisayarlarınızın çözümü olacak.
Firma bilgisayarınızı satın alırken sizi bekletip oyalamıyor, fiyat konusunda diğer firmalara göre en iyi fiyat garantisini sunuyor. Kazandığınız nakitle yeni bir elektronik eşya bile alabilirsiniz. Firmaya ulaşmak da oldukça kolay. Telefon numaraları aracılığıyla firmayı arayarak bilgisayar satımı için bir yetkiliyle konuşabilir merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Sonrasında firmaya giderek bilgisayarınızı göstermeniz satış için yeterli. 2. el İmac alan yerler dizüstü, masaüstü hiç fark etmez tüm apple markalı bilgisayarlarınıza talip. Karlı bir satış için sizde bir an önce tavsiye ettiğimiz firmaya uğrayın.


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Macbook Satmak İçin Lütfen Ara
WhatsApp Macbook Satmak İçin Mesaj Atın