Don't Miss
Anasayfa / Uncategorized / İmac Alan Yerler

İmac Alan Yerler

İmac Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin 2.el ve sıfır imac cihazlarınızı en yüksek fiyatlardan nakit olarak satın almaktayız. Satın alma işlemi nasıl gerçekleşiyor diye soracak olursanız .İmac alım işlemi siz değerli müşterilerimiz elinde bulunduğu 2.el veya sıfır İmac cihazların özelliklerini yada model numaralarını bizlere göndermeniz yeterli olacaktır. İmac cihazınızda bir arıza yada sıkıntı var ise bunları bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Siz değerli müşterilerimiz bu bilgileri bizlerle paylaştıktan sonra bizler siz değerli müşterilerimize fiyat bilgisi vermekteyiz. Verdiğimiz fiyatlar tabi ki ortalama fiyatlardır. Çünkü imac cihazları yakından görmeden net bir fiyat vermek zor olur. İmac Alan Yerler olarak verdiğimiz fiyatları kabul ettiğiniz takdirde siz değerli müşterilerimizin belirlediği konuma gelerek nakit olarak satın almaktayız.

İmac Alan Yerler
İmac Alan Yerler

İmac Alan Yerler olarak 2.el ve sıfır imac cihazlara neye göre fiyat veriyorsunuz diye soracak olursanız .Siz değerli müşterilerimizin ikinci el ve sıfır imac cihazlarına model yılına ekranın büyüklüğüne ve özelliklerine göre fiyat bilgisi vermekteyiz. İmac Satın alırken dikkat ettiğimiz bazı hususlar vardır. Bu hususları sizlere açıklayalım. Cihazın kozmetik olarak temizliğine bakarak fiyat bilgisi vermekteyiz. Cihazın tamir görüp görmediğine bakarak fiyat bilgisi vermekteyiz. Cihazın pil devir sayısına bakarak fiyat bilgisi vermekteyiz. Cihazın modeline ve üretim yılına bakarak fiyat bilgisi vermekteyiz. Cihazın kutusunun ve faturasının olup olmamasına bakarak fiyat bilgisi vermekteyiz. Apple ürünlerinin hepsini satın almaktayız.

İmac Alan Yerler
İmac Alan Yerler

İmac Alan Yerler ,İmac Satmak İstiyorum, İmac Nereye Satabilirim, İmac kimler alır, İmac değerinde nereye satabilirim, İmac Satın Alan Yerler, İmac, Apple ürünleri Alan Yerler, İmac Kaça Satabilirim, İmac Ne kadar eder, İmac Kaç Para Yapar gibi soruların cevaplarını bizleri arayarak fiyat bilgisi alabilirisiniz.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top
Call Now ButtonMacbook Satmak İçin Arayın
Macbook Satmak İçin Mesaj Atın whatsapp